Najbliższa impreza:

II Runda RSMT Mini-MAX 30.03.2019

I Runda Toruńskiego Mistrza Kierownicy (TMK) 17.02.2019

Wyniki klasy Wyniki generalne Wyniki online
 • Karta zgłoszenia Regulamin uzupełniający

  I Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia (RSMT) 03.03.2019


  W dniach 13-15.07.2018 odbyła się w Beden-Baden 42. Internationales Oldtimer-Meeting, w kategorii zabytkowych samochodów sportowych 3 miejsce zajął Riley typ 12/15 z 1935 Pana Tomasza Osterloff, który był ozdobą naszego stoiska.

  Na Gali członkowie Automobilklubu Toruńskiego przygotowali stoisko, którego istotnym elementem była promocja miasta Torunia, jako miasta znanego z zabytków i walorów przyrodniczych, ale także miejsca przyjaznego kolekcjonerom pojazdów zabytkowych i wyróżniającego się bogatą tradycją sportów motorowych.

  Pobyt w Baden-Baden służył także propagowaniu zlotu klubów zabytkowych Citroenów (ICCCR), który odbędzie się w naszym mieście w roku 2020. Impreza ta, podobnie jak zlot 2CV przyciągnie do Torunia tysiące miłośników motoryzacji z całego świata.

  Członkowie Automobilklubu Toruńskiego nawiązali wiele cennych kontaktów z automobilklubami, kolekcjonerami i przedstawicielami mediów zajmujących się tematyką pojazdów zabytkowych. Wizyta w Baden-Baden zaowocowała także zaproszeniami na najbardziej prestiżowe imprezy oldtimerowe.

  Ekspozycja promująca Toruń i Region spotkała się ze znakomitym przyjęciem zarówno zwiedzających jak innych wystawców oraz samych organizatorów.

  Wyjazd był dofinansowany przez Miasto Toruń i Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego.

  © 2016 Automobilklub Toruński